Automobilių nuoma Florida

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Florida

Išsinuomoti automobilį Floridoje – paprasčiau, nei galvojote

Išsinuomoti automobilį Floridoje – paprasčiau, nei galvojote

Aplankykite pietryčių Ameriką pasinaudodami SIXT automobilių nuoma Floridoje! Vokietis Martinas Sixtas neklydo nusprendęs įkurti automobilių nuomos kompaniją. 1912 metais savo veiklą pradėjusi įmonė šiandien veikia jau 105 – iose šalyse, o SIXT yra gerai žinomas vardas visame pasaulyje. Didelius atstumus tarp Floridos valstijos miestų labai patogu įveikti su asmeniniu transportu. Dėl to išsinuomoti automobilį Floridoje renkasi daug žmonių. Keliaukite su naujais automobiliais ir patys nuspręskite, kokios klasės mašiną vairuosite. Floridos miestuose įsikūrę net keli SIXT RENT A CAR punktai sudarys galimybę rinktis tiek iš prabangių, tiek ir iš ekonomiškų automobilių asortimento. Mėgstate sportinės klasės mašinas? Tada rezervuokite greitaeigius kabrioleto ar kupė tipo automobilių. Atraskite kelionės malonumą su auto nuoma Floridoje. Jungtinės Amerikos valstijos jau nieko nebestebina savo dydžiu, todėl tie, kas taupo laiką, renkasi automobilių nuomą. Floridoje tai padaryti labai paprasta. Tereikia apsilankyti viename iš SIXT RENT A CAR nuomos punktų ir išsirinkti norimą automobilio klasę. Vertinantiems savo laiką, siūlome rezervaciją atlikti internetu ir atvykus į sutartą vietą iškart pasiimti automobilį. Jei keliaujate su mažyliais, pasinaudokite papildoma vaikiškų kėdučių paslauga ir saugiai keliaukite su savo atžalomis. Keliavimo būdas, kurį norėsite pakartoti pasiekiamas su naujais kompanijos „SIXT“ automobiliais. Atraskite savąją Ameriką dabar!
Florida – Disneilendo sostinė Floridoje galima apsilankyti garsiajame Volto Disnėjaus pasaulyje, Disneilende, pamatyti Universal studiją, kur filmuojami filmai ir serialai. Nepamirštama patirtis Floridoje dar labiau praturtinama, apsilankant Everglades nacionaliniame parke, kuris yra antras pagal dydį parkas visoje šalyje. Čia galėsite ne tik išvysti panterų, krokodilų, aligatoriu, vėžlių, bet ir daug kitų gyvūnų rūšių. Lankantis Floridos valstijoje, siūlome leistis į kelionę ir pamatyti garsųjį Majamį bei pasimėgauti saulės spinduliais šio miesto paplūdimiuose. Spalvingos Jungtinės Amerikos Valstijos nenustoja stebinti čia atvykstančiųjų. Atraskite šią šalį ir nuostabiąją Floridą kartu su SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Florida
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Florida?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Florida, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Florida.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Florida?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Florida. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,4
Remiantis 47804 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
Kelias į „Sixt“
(4,6)
„Sixt“ padalinyje
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover
Range Rover
BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
Jeep Wrangler
Jeep Wrangler
BMW 3 Series
BMW 3 Series
Volvo S60
Volvo S60
BMW X3
BMW X3
BMW 2 Series
BMW 2 Series
BMW X1
BMW X1
BMW 5 Series
BMW 5 Series
DUK apie nuomą Florida
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Florida?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Florida?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Florida?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?