Automobilių nuoma
Lenkija
Žlugimas
Lenkija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Lenkija: automobilio nuoma internetu

Išbandykite SIXT automobilių nuomą Lenkijoje ir mėgaukitės prabangia kelione po šią šalį. Ilgametę patirtį sukaupusi kompanija gali pasiūlyti kas pusę metų atnaujinamus automobilius. SIXT rent a car asortimentas pritaikytas įvairaus tipo keliautojams, todėl jame rasite ne tik ekonomiškus, tačiau ir itin prabangius automobilius. Išsinuomoti automobilį Lenkijoje yra labai paprasta, nes mūsų nuomos padalinai yra gausiai išsidėstę visoje šalyje. SIXT rasite ne tik oro uostuose, geležinkelio stotyse, bet ir kituose strateginiuose ir miestiečiams bei šalies svečiams parankiose vietose. Nesvarbu ar Lenkijoje lankotės verslo ar kelionės tikslais – rinkitės patogios kelionės variantą!

Auto nuoma Lenkijoje – komforto mėgėjams

Naujas kelionės planas – kartu su SIXT rent a car automobiliu. Suteikite galimybę sau išsinuomoti automobilį Lenkijoje ir atraskite nauja patogumo lygį. Naujausi automobiliai ir vokiška aptarnavimo kokybė – tai ko reikia tiek verslo, tiek ir turistinėje kelionėje. Nors Lenkijos keliai dažnai laikomi gana klaidžiais, Jūs galite pamiršti apie šį rūpestį, nes atnaujintos GPS sistemos padės rasti norimas vietas laiku ir greitai. Automobilių nuoma Lenkijoje, naudojantis SIXT paslaugomis, yra itin paprasta. Jums tereikia užsukti į vieną iš nuomos punktų ir išsirinkti patinkančią automobilio klasę. Mes pasiūlysime tuo metu turimus konkrečius automobilių modelius, tam, kad galėtumėte pratęsti savo viešnagę Lenkijoje ir mėgautis vairavimu nauju automobiliu.

Kelių eismo taisyklės Lenkijoje

Nors Lenkija neišsiskiria ypatingomis kelių eismo taisyklių nuostatomis, tačiau vis tiek pravartu apžvelgti pagrindines jų:

galimas greitis gyvenvietėje 50km/h, autostradoje 140 km/h, tačiau tai tik bendrinės normos, visada reikia sekti kelio ženklus;

alkoholio kiekis kraujyje leidžiamas iki 0,2 promilių ribos, ją peržengus yra griežtai baudžiama;

artimos šviesos vairuojant Lenkijoje turi būti įjungtos bet kokiu paros metu;

saugos diržai automobilyje yra privalomi visiems keleiviams;

kaip ir daugelyje šalių, vairuojant draudžiama naudotis telefonu – tai leidžiama tik naudojantis laisvų rankų įranga;

daugelis kelių Lenkijoje yra mokami, todėl prieš keliaudami patikrinkite ar Jūsų maršrute jų yra;

šioje šalyje laikomasi tradicinės, dešinės kelio pusės.

Važiuokite saugiai ir užtikrintai, sekdami pagrindines kelio eismo taisykles ir atraskite šią Europos šalį kartu su SIXT.

Lenkija – šalis, kurioje nesibaigia atradimai

Lenkijoje gausu įstabių vietų, tačiau neretai jas skiria gana dideli atstumai, todėl keliauti automobiliu tampa patogia alternatyva. Net jei ir lankotės šioje šalyje darbo reikalais, vis tiek, rekomenduojame nepraleisti galimybės apsilankyti bent viename iš garsiųjų Lenkijos miestų. Krokuva, Varšuva, Poznanė, Torūnė, Gdanskas – tai tik keltas jų. Atraskite istorinius šios šalies miestus ir unikalias vietas, pavyzdžiui, Veličkos druskų kasyklą ar Mazūrijos ežerus. Pradėkite keliauti patogiai – rinkitės SIXT rent a car!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas