Automobilių nuoma
Austrija
Žlugimas
Austrija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Austrija: automobilio nuoma internetu

Jei norite, kad Jūsų kelionė būtų ne tik patogi, bet ir stilinga, pasirinkite SIXT rent a car – verta išsinuomoti automobilį Austrijoje. Naudodamiesi paslaugomis, kurios teikiamos nuo pat 1912 metų, galėsite daug geriau kontroliuoti, kada ir kaip pasieksite norimus objektus. Būtent tai ir buvo pagrindinė mintis, kuriant šias paslaugas: pasirinkite Jums patinkantį transportą, kad kelionė būtų įsimintina.

SIXT automobilių nuoma Austrijoje

Kaip ir kiekviena SIXT nuomos tinklo šalis, Austrija turi ne vieną nuomos punktą. Juos galite rasti skirtingose miestų vietose bei oro uostuose – rūpinamės, kad tik ką atskridę keliautojai turėtų pasirinkimą keliauti kaip įmanoma paprasčiau ir patogiau. Todėl ir siūlome platų automobilių tipų pasirinkimą. Pavyzdžiui, jei į šalį atvykstate verslo reikalais, galite rinktis kupė ar kabrioletą, kurie padės Jums sukurti prabangaus verslininko įspūdį. Ketinate daugiau patyrinėti nežinomus šalies keliukus? Tuomet rekomenduojame keturiais ratais varomus visureigius. SIXT rent a car auto nuoma suteikia ir daugiau privalumų, tokių kaip neribojamas kilometražas, satelitinė navigacija, o prireikus, ir papildomas vairuotojas.

Vairavimo taisyklės Austrijoje

Kaip ir Lietuvoje, Austrijoje važiuojama dešinėje kelio pusėje, o maksimalus leistinas greitis žymimas kilometrais per valandą. Tačiau yra keli dalykai, kuriuos verta įsidėmėti, kad kelionė Austrijoje praeitų sklandžiai:

Garsinį signalą galima naudoti tik pavojaus atveju – kitu atveju galite gauti baudą (ypatingai jei nuspaudžiate jį netoli ligoninės);

Būtina segėti saugos diržą – už taisyklės nesilaikymą gali grėsti ne tik bauda, bet ir naktis areštinėje;

Vaikai, žemesni nei 1,5m būtinai turi būti ant specialių kėdučių, pakylų ir prisegti;

Norint važiuoti greitkeliais, turite gauti specialų lipduką, nes šie keliai mokami.

Prisiminkite šias taisykles važiuodami, kad nekiltų jokių keblumų keliaujant.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Austrijoje

Atvykę į Austriją, būtinai aplankykite svarbiausias šalies grožybes. Šalis turi įdomią istoriją – tam tikrą laikmetį buvo imperija, o dabar yra viena turtingiausių Europos šalių. Norėdami daugiau susipažinti su šalies istoriją, turėsite bent kelias dienas praleisti sostinėje. Vienoje yra keli dėmesio verti muziejai, saugantys ne tik šalies, bet ir Europos grožybes. Čia esančiuose Cvingerio rūmuose rasite ne tik įmantrius papuošalus, bet

ir meno kūrinius, kuriais žavėjosi visa Austrijos – Vengrijos imperija, aplankykite Operos rūmus.

Išvykę iš sostinės, užsukite į Hochostervitzo pilį, kuri įkvėpė pasakos ir animacinio filmo „Miegančioji gražuolė“ pilies dizainą. Kitas miestas, dažnai pritraukiantis turistus – Kremsas, išlaikęs viduramžių architektūrą. Žinoma, aplankykite ir Zalcburgą, kuris atvykėlius žavi išlikusia baroko architektūra.

Natūralu, kad nusprendę išsinuomoti automobilį Austrijoje galėsite geriau pažinti ir įdomius gamtos sukurtus objektus. Vienas jų – žymioji druskų kasykla Halštate. Ši, vis dar veikianti kasykla, kasmet sutraukia turistus, norinčius pažinti, kaip gamtoje susikuria druska. Netoli šių kasyklų galite pamatyti ir krioklį, prie kurio galite įsiamžinti.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas