Automobilių nuoma
Suomija
Žlugimas
Suomija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Suomija: automobilio nuoma internetu

Leiskite sau pasimėgauti kelione be rūpesčių: rinkitės išsinuomoti automobilį Suomijoje iš kompanijos SIXT rent a car. Leiskite nuomotam automobiliu nuvežti Jus net į tolimiausius šalies kampelius: galėsite šalį pažinti daug geriau nei vykdami viešuoju transportu. Galėsite patys nuspręsti, kelintą valandą išvažiuojate, kelintą valandą grįšite, kuriuos vaizdus pamatysite, o kuriuos visgi praleisite. Vykstantiems į verslo kelionę, taip pat pravartu naudotis auto nuoma – bus daug paprasčiau ir lengviau nuvykti į reikiamas vietas.

SIXT automobilių nuoma Suomijoje

Naudotis automobilių nuoma itin verta tiems, kurie nori ne tik geriau pažinti šalį, bet ir tai padaryti produktyviau, patiems galint valdyti savo kelionę. Pasirinkus SIXT rent a car, galėsite padaryti būtent tai: šia kompanija pasitiki net 105 šalys. Nusprendę pasinaudoti paslaugomis, gausite pasirinkimą iš kelių automobilio tipų. Vienas dažnesnių tipų yra universalai arba lengvieji automobiliai, skirti atpalaiduojančioms kelionėms miestuose. Kitas automobilių tipas: visureigiai sužavės tuos, kurie atvyko į Suomiją ieškodami nuošalesnių miestelių. Taip pat punktuose rasite prabangius kabrioletus, kupė, o kai kuriuose ir lengvuosius krovininius automobilius.

Vairavimo taisyklės Suomijoje

Sunkiausia Suomijoje vairuoti žiemos metu: keliai tampa itin slidūs, tad reikia vairuoti kur kas atidžiau nei žiemą. Dauguma taisyklių šioje šalyje yra tokios pačios kaip ir visoje Europoje. Tačiau yra keli punktai, kurie daro Suomiją išskirtine. Prieš sėsdami už vairo, įsidėmėkite šiuos patarimus:

lenkti automobilius galima tik iš kairės pusės, tramvajus lenkti iš dešinės;

draudžiama naudoti garsinį signalą gyvenamose vietovėse, nebent gresia pavojus;

prasto matomumo keliuose, galima naudoti garsinį signalą posūkiuose, taip pranešant apie savo artėjimą.

Prisiminkite šiuos patarimus ir kelionė turėtų sklandžiai praeiti.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Suomijoje?

Viena populiariausių vietų, kurios lankomos Suomijoje – tai šalies sostinė Helsinkis. Miestas kiek primena Sankt Peterburgą, nes buvo statomas būtent šio miesto pavyzdžiu. Atvykę į miestą, nepraleiskite progos pasižvalgyti ne tik po įvairias ir akį traukiančias bažnyčias, bet ir užsukite į Art Deko stiliumi statytą parlamentą.

Turbūt labiausiai, kuo Suomija turi didžiuotis yra žmogaus nepaliesta gamta. Atvykę į šalį, tikrai rasite ne vieną kampelį, kur galėsite ja pasigrožėti. Mes rekomenduojame nuvykti į Rovaniemį, kuriame galėsite geriau pažinti Laplandiją. Jei vykstate su vaikais, būtinai nuvažiuokite iki Kalėdų Senelio dirbtuvių. Jei trūksta dar gamtos vaizdų, pasirinkę išsinuomoti automobilį Suomijoje, taip pag galite nuvykti iki Levio – žiemos kurorto.

Norite pamatyti dar įžymių Suomijos miestų? Tuomet užsukite į Turku, Tamperę, Porvo. Šiuose miestuose tikrai rasite įdomių vaizdinių, kai kur net išlikusių iš viduramžių ar dar anksčiau.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas