Automobilių nuoma
Jungtines Amerikos Valstijos
Žlugimas
Jungtines Amerikos Valstijos
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Jungtines Amerikos Valstijos: automobilio nuoma internetu

Išsiruošusiems į kitą žemyną, verta pasinaudoti SIXT rent a car paslaugomis – pasirinkite išsinuomoti automobilį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Važiuodami Jums patinkančiu automobilio tipu, galite pakelti savo kelionę į kitą lygį: Jums bus patogu, o ir lankytinus objektus galėsite pasiekti daug greičiau ir paprasčiau nei su viešuoju transportu. Tad palengvinkite savo kelionę – pamatykite žymiausius Jungtinių Amerikos Valstijų objektus vairuodami Jums patinkančią transporto priemonę.

SIXT automobilių nuoma Jungtinėse Amerikos Valstijose

Auto nuoma – itin naudinga paslauga keliautojams: galite pasirinkti Jums tinkantį automobilio tipą, nereikia vargti su tvarkaraščiais, o maršrutą susidarysite patys. SIXT rent a car nuomos punktuose siūlomi keli transporto priemonių tipai, iš kurių galite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, norintiems važiuoti į JAV dykrus, verta rinktis visureigį, o jei ketinate keliauti tik keliuose miestuose – lengvąjį automobilį ar universalą. Žinoma, jei norite padaryti įspūdį, keliauti prabangiai, galite rinktis ir kupė, kabrioletą. Taip pat suteiksime satelitinę navigaciją, o prireikus ir automobilio vairuotoją.

Vairavimo taisyklės Jungtinėse Amerikos Valstijose

Jungtinės Amerikos Valstijos – viena iš tų šalių, kuriose atstumai matuojami myliomis, o greitis – myliomis per valandą. Turėkite tai omenyje, žiūrėdami į spidometrą ir sekdami kelyje esančius greičio ribojimo ženklus. Taip pat, vairuodami šioje didelėje šalyje, atsiminkite:

greitkeliuose sekite išvažiavimo ženklus: jų nėra tiek daug ir dažnai, tad verta paskaičiuoti, kada norėsite valgyti, kada reikės įsipilti kuro;

kai kuriose vietose (šalia armijų bazių) gali būti draudžiami radaro detektoriai;

kai kurie keliai gali būti mokami;

sankryžoje be šviesoforo pirmumo teisę turi pirmas atvažiavęs automobilis.

Kiekvienoje valstijoje įstatymai gali kiek keistis, todėl pasirinkus išsinuomoti automobilį Jungtinėse Valstijose verta prieš vykstant kiek daugiau pasiskaityti būtent apie tos vietovės eismo reikalavimus.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Jungtinėse Amerikos Valstijose?

Šioje didelėje šalyje tikrai rasite ne vieną, dėmesio vertą objektą. Norintys patirtidaugiau miesto šurmulio, turėtų aplankyti didžiuosius miestus: Niujorką, Čikagą, Sietlą, Los Andželą, San Franciską. Kiekvienas šių miestų turi skirtingų traukos objektų: muzikinių teatrų, pasaulinio garso muziejų, ar filmuose nuolat matomus ir visiems žinomus statinius, tokius kaip San Francisko tiltas, Niujorko Laisvės skulptūra, Sietlo Kosmoso Adata.

Jungtinės Amerikos Valstijos taip pat turi daug nacionalinių parkų, kurie kasmet sutraukia milijonines minias. Vienas žymiausių – Didžiojo kanjono nacionalinis parkas, kuris buvo įkurtas 1919 metais. Kitas turistų mėgstamas nacionalinis parkas – Josemičio. Čia turistai keliauja pamatyti granito uolos El Kapitano ir vieno didžiausių pasaulio krioklių.

Jei vykstate su vaikais, šioje šalyje taip pat rasite, ką veikti. Čia yra daug atrakciono parkų, kurių lankomiausias – Disneilendas.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas