Automobilių nuoma
Lietuva
Žlugimas
Lietuva
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Lietuva: automobilio nuoma internetu

Sixt

SIXT– tarptautinė kompanija, užsiimanti automobilių nuoma ir yra plačiai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Dar 1912-ais metais rinką sudrebinusi kompanija šiandien savo paslaugas teikia 105- iose valstybėse. SIXT RENT A CAR gali didžiuotis būdama lydere Vokietijoje, taip pat užimanti aukštas reitingo pozicijas visoje Europoje! Atraskite Lietuvos grožį pro SIXT automobilio langą ir mėgaukitės komfortabilia kelione, kad ir kur bekeliautumėte. Primename, jog automobilių nuoma Lietuvoje vykdoma tik pagal automobilio kategoriją, taigi išsirinkite Jums tinkamiausią ir apkeliaukite šalį su SIXT RENT A CAR.

Automobilių nuoma Lietuvoje su SIXT – tik malonios patirtys

Jei svarstote kaip išsinuomoti automobilį Lietuvoje, mes Jums turime atsakymą - pasikliaukite SIXT auto nuoma ir skriekite savo kelionės tikslo link. Išplėtusi savo veiklą, SIXT auto nuoma tapo pasiekiama net dvylikoje taškų, šešiuose skirtinguose Lietuvos miestuose. Nuomos punktuose galėsite rinktis iš skirtingų automobilių kategorijų: ekonominės ar prabangios klasės, 4x4 ar net sportinio tipo automobilių. Išsirinkite automobilio tipą atitinkantį visus Jūsų poreikius. Kad ir kokį automobilių tipažą pasirinksite, galėsite mėgautis komfortabilia bei saugia kelione.

Vairavimo nuostatos Lietuvoje

Kai pirmasis žingsnis – išsinuomoti automobilį Lietuvoje - yra įvykdytas, vertėtų pasidomėti ir vairavimo kultūra bei taisyklėmis. Pirmiausia – saugumas. Nepamirškite, jog saugos diržų segėjimas yra privalomas tiek vairuotojui, tiek ir keleiviams. Automobilio žibintai turi būti įjungti – tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu. Jei ruošiatės naudoti mobilius įrenginius – naudokite ausines, laisvų rankų įrangą arba garsiakalbį, nes tiesioginis kontaktas su mobiliaisiais įrenginiais vairuojant yra draudžiamas. Tai yra tik kelios saugumo taisyklės, taigi prieš pradedant savo kelionę Lietuvoje tinkamai susipažinkite su vairavimo ypatumais ir kelių eismo taisyklėmis.

Atraskite Lietuvą su SIXT auto nuoma

Lietuva – pilna kultūros ir traukos taškų, kurie praturtins Jūsų kelionę ir leis patirti daugybę malonių įspūdžių. Aplankykite sostinę - Vilnių arba mėgaukitės Baltijos jūros bangų ošimu bekeliaudami po Neringos pušynus. Mėgaukitės išskirtinio grožio gamtos peizažais pro SIXT automobilio langą ir pasilepinkite visomis šios šalies siūlomomis pramogomis. Apsilankykite išskirtinėse paveikslų parodose, muziejuose, pilyse, rezervuaruose bei gausybėje nacionalinių parkų, kurie džiugins išskirtinumu bei supažindins Jus su Lietuvos kultūra iš arčiau. Atraskite Lietuvą ir jos istoriją bei kultūrą bekeliaudami su SIXT automobiliais!

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas